Author: m***e
Date:
Review: روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه
Färg: Lilac Dream
Storlek: En-Storlek
Price: 59kr
| Ingredients | Alkoholfri, Vegansk, Glutenfri |
| Color | Fine Carmine |
| Texture | Cream |
| Type | Cream Blush |
| Finish | Matte |
| Höjd | 8.3 cm |
| Längd | 3.2 cm |
| Bredd | 3.2 cm |
| Nettovolym | 5.2 ml |
| SKU | sb25012321294006292 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, innovativt, prisvärt & 100 % GRUSHETSFRITT. SHEGLAM tillhandahåller kosmetika av hög kvalitet till rimliga priser genom att endast samarbeta med de bästa och världsklassiga tillverkarna. Vi tror att GLAM inte bara är för ett fåtal utvalda. Skönhet är inte en gåva, det är en RÄTTIGHET!
Quality: 9353478 people said the quality is very good!
Author: m***e
Date:
Review: روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه روعه
Färg: Lilac Dream
Storlek: En-Storlek
Author: m***o
Date:
Review: روعة جميلة جدا
Färg: Coral Glow
Storlek: En-Storlek
Author: 4***1
Date:
Review: حلو نفس الصورة
Färg: Lilac Dream
Storlek: En-Storlek
Author: R***k
Date:
Review: ممتازززززززز
Färg: Lilac Dream
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.